Yeni Evil Dead İle İlgili Detaylar Belli Oldu

Yeni Evil Dead İle İlgili Detaylar Belli Oldu

  Haziran 15, 2020

  12 Okunma

“Evil Dead” filminin yıldızı Bruce Campbell serinin son filmi ile ilgili yeni detayları açıkladı. Bruce Campbell yaptığı bir röportajda yeni filmin isminin “Evil Dead Now” olacağını söyledi. Sam Raimi’nin yönettiği  orjinal üçlemede Ash Williams’ı canlandıran ünlü oyuncu, 2013 yapımı “The Evil Dead”...

“Evil Dead” filminin yıldızı Bruce Campbell serinin son filmi ile ilgili yeni detayları açıkladı.

Bruce Campbell yaptığı bir röportajda yeni filmin isminin “Evil Dead Now” olacağını söyledi. Sam Raimi’nin yönettiği  orjinal üçlemede Ash Williams’ı canlandıran ünlü oyuncu, 2013 yapımı “The Evil Dead”de oynamamasına rağmen yapımcı olarak görev almıştı. Yeni gelecek “Evil Dead” filminde de yer almayacağını belirten, Campbell filmin ana karakterinin kadın olacağını belirtti.

Bu tür filmlerin artık kendi kendilerine ayakta durabilmesinin sırrının filmdeki kahramanların normal insanlardan biri olduğu ve buna devam edeceklerini söyleyen Bruce Campbell, Sam Raimi’nin “Evil Dead Now” filmi için seçtiği yönetmenin Lee Cronin olduğunu açıkladı.

Sam Raimi’nin bizzat seçtiği yönetmen Lee Cronin, 2019 yılında “The Hole in the Ground” filmi ile 3.4 milyon dolar gişe hasılatı elde etti ve Sundance Film Festivali’nde gösterim şansı buldu.

Yorum Alanı