The King’s Man’den Yeni Fragman Yayınlandı

The King’s Man’den Yeni Fragman Yayınlandı

  Haziran 23, 2020

  11 Okunma

 “The King’s Man” serinin üçüncü filmi olacak ve hikâyenin nasıl başladığını izleyicilere gösterecek. Koronavirüs salgınından dolayı vizyon tarihlerinin değişmesinden bile önce yeni “The King’s Man” filmi için biraz bekleyeceğimiz belliydi. Matthew Vaughn’un yönettiği serinin üç&uum...

 “The King’s Man” serinin üçüncü filmi olacak ve hikâyenin nasıl başladığını izleyicilere gösterecek.

Koronavirüs salgınından dolayı vizyon tarihlerinin değişmesinden bile önce yeni “The King’s Man” filmi için biraz bekleyeceğimiz belliydi. Matthew Vaughn’un yönettiği serinin üçüncü filmi Eylül 2020’de vizyona girecek. Filmin son yayınlanan fragmanı ise her hangi bir platformda değil sinemalarda gösterileceğini doğruluyor.

1.Dünya Savaşı zamanında geçen ve ilk bağımsız istihbarat ajansı olan “King’s Man”in nasıl kurulduğunu anlatan filmde Ralph Fienne’si Oxford Dükü olarak göreceğiz. Mottosunun “saf ama gaddar, medeni ama acımasız” olan ajansın yeni üyesi Conrad (Harrison Dickinson)’ın eğitimini ve kullandığı malzemeleri bol bol görebildiğimiz fragmanda, Gemma Arterton’ı Polly rolünde, Rhys Ifans’ı ise Rasputin rolünde görüyoruz.

Jane Goldman ve Matthew Vaughn’ın senaryosunu yazdığı “The King’s Man” 16 Eylül 2020 tarihinde İngiltere’de vizyona girecek.

 

 

Yorum Alanı