Sandra Bullock Lost City Of D İle Ekranlara Geri Dönüyor

Sandra Bullock Lost City Of D İle Ekranlara Geri Dönüyor

  Ekim 15, 2020

  10 Okunma

 Romantik komedi, macera türünde olan “Lost City of D” filminin kadrosuna Sandra Bullock eklendi. “Bird Box” filminden sonra kamera karşısına geçmeye bir süre ara veren Sandra Bullock, yeni projesi “Lost City of D” ile seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. “Lost City of D” filminde bir yazarı canlandıracak olan Bullock&rs...

 

Romantik komedi, macera türünde olan “Lost City of D” filminin kadrosuna Sandra Bullock eklendi.

“Bird Box” filminden sonra kamera karşısına geçmeye bir süre ara veren Sandra Bullock, yeni projesi “Lost City of D” ile seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor.

“Lost City of D” filminde bir yazarı canlandıracak olan Bullock’un karakteri, yazdığı kurgusal bir şehrin aslında gerçek hayatta var olduğunu öğrenir ve macera dolu riskli bir yolculuğa çıkar. Yazarın yolculuğu aksiyon, komedi ve romantizm dolu bir yoldan geçecektir.

Ryan Reynolds’ın da bu projeye dahil olabileceği söylentisi mevcut. İkili “The Proposal” filmi ile büyük bir başarı elde etmişti. Ancak Reynolds’ın şu an içinde yer aldığı yapımlar bu söylentiyi çürütecek nitelikte.

Paramount Pictures’ın yapımcısı olduğu “Lost City of D” filminin senaryosunu Dana Fox yazıyor. Filmin yönetmenliğini ise Adam ve Aaron Nee paylaşıyor.

 

Yorum Alanı