Free Guy’dan Yeni Fragman Yayınlandı

Free Guy’dan Yeni Fragman Yayınlandı

  Ekim 15, 2020

  12 Okunma

Ryan Reynolds’ın başrolünde olduğu “Free Guy” filminden yeni bir fragman yayınlandı. Bu yıl içinde vizyona girmesi planlanan diğer filmler gibi “Free Guy” da ertelemelerden payını aldı. Ancak Aralık 2020’de vizyona girmesi planlanan film, bu tarihi sonuna kadar koruyor gibi görünüyor. Şimdiye kadar herhangi bir tekrar erteleme s&oum...

Ryan Reynolds’ın başrolünde olduğu “Free Guy” filminden yeni bir fragman yayınlandı.

Bu yıl içinde vizyona girmesi planlanan diğer filmler gibi “Free Guy” da ertelemelerden payını aldı. Ancak Aralık 2020’de vizyona girmesi planlanan film, bu tarihi sonuna kadar koruyor gibi görünüyor. Şimdiye kadar herhangi bir tekrar erteleme söz konusu olmayan “Free Guy” filminin yönetmen koltuğunda ise Shawn Levy oturuyor.

“Free Guy” filmi bir video oyununda olduğundan habersiz, oynanamayan bir karakter (NPC) olan Ryan Reynolds’ın karakterini odağına alıyor. Her gün işine gidip gelen, ölünce tekrar doğan ve şiddetle iç içe olan bu şehirde yaşamaya alışmış Free Guy, bir gün Milly (Jodie Comer) ile tanışır ve ona aşık olur. Çok geçmeden bir video oyununun içinde olduğunu ve diğer gerçekleri öğrendiğinde ise kendi dünyasını kurtarmak ister. Oyunun yaratıcısı Antoine (Taika Waititi) ise oyunu sonlandırmaya niyetlidir.

“Free Guy” 11 Aralık 2020 tarihinde vizyona girecek.

Yorum Alanı