BIOS 2021’e Ertelendi

BIOS 2021’e Ertelendi

  Haziran 15, 2020

  13 Okunma

Tom Hanks’in başrolünde olduğu bilim-kurgu türü yeni filmi “BIOS” 2021’e ertelendi. Güncel filmlerin vizyon tarihlerinin yeniden ayarlanması sonucu “Game Of Thrones” dizisinin yönetmeni Miguel Sapochnik yeni filmi “BIOS” 2021’e ertelendi. Normal şartlar altında 2 Ekim 2020 tarihinde vizyona girmesi planan filmin, g&u...

Tom Hanks’in başrolünde olduğu bilim-kurgu türü yeni filmi “BIOS” 2021’e ertelendi.

Güncel filmlerin vizyon tarihlerinin yeniden ayarlanması sonucu “Game Of Thrones” dizisinin yönetmeni Miguel Sapochnik yeni filmi “BIOS” 2021’e ertelendi. Normal şartlar altında 2 Ekim 2020 tarihinde vizyona girmesi planan filmin, günümüz koşulları gereğince vizyon tarihi askıya alınmıştı. Koronavirüs salgını nedeniyle sinema salonlarının kapanması ve vizyon takviminin yeniden düzenlenmesi “BIOS”un vizyon tarihini bir yıl geriye attı.

Dünyada kalan son insan Finch (Tom Hanks)’in, ölmekte olması sebebiyle, çok sevdiği köpeğine bakması için bir robot yapmasını odağına alan filmde Finch, köpeği ve geliştirdiği robot bir yolculuğa çıkıyor. Üçlünün birbirlerine alışmak için çıktığı seyahatte, robotun insani duyguları öğrenmesini anlatan filmin yeni vizyon tarihi ise 16 Nisan 2021 olarak belirlendi.

Yorum Alanı