1. The Walking Dead

  The Walking Dead

  IMDb : 8.2 11 Sezon 138 Bölüm

  The Walking Dead izle, The Walking Dead türkçe altyazılı izle, The Walking Dead türkçe dublaj izle, The Walking Dead 10. sezon izle, The Walking Dead 11. sezon izle, The Walking Dead indir, The Walking Dead full hd izle, KONUSU: Zombi kıyametinin ardından hayatta kalanlar, birlikte verdikleri ölüm kalım mücadelesinde insanlığa karşı duydukları umuda tutunur. Başrollerde; Andrew Lincoln (Rick Grimes), Norman Reedus (Daryl Dixon), Danai Gurira (Michonne), Melissa McBride (Carol Peletier), Lauren Cohan (Maggie Greene), Steven Yeun (Glenn) ve Jeffrey Dean Morgan (Negan) bulunmakta. Film Lite İyi Seyirler Diler...
  8.5
  ( Toplamda 12 oy verildi. )

      8.2   60

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Dram , Gerilim , Korku
  •  Orjinal Adı: The Walking Dead
  •  İlk Yayın Tarihi: 31.10.2010
  •  Bölüm Süresi: 44 Dakika
  •  Ülke:
  •  Kanal: AMC
 1. The Walking Dead 11. Sezonu İle Final Yapacak
    1 ay Önce   18
  The Walking Dead 11. Sezonu İle Final Yapacak AMC’nin başarılı yapımı “The Walking Dead” 11. Sezonu ile seriyi noktalayacağını açıkladı. Ancak “The Walking Dead” evreni spin-off (yan hikâye) yapımlarla devam edecek. Yıllardır büyük bir başarı ile devam eden “The Walking Dead” 11. Sezonu ile ekranlara veda edecek. AMC’nin uzun soluklu yapımlarından olan “The Walkin...
Background
 1. Zombi kıyametinin yok ettiği bir dünyada hayatta kalan uyumsuz bir grup, CDC'nin duvarları içinde emniyete kavuşmak ve cevaplar bulmak için birlik olur.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Bu amansız zombi dramasının ikinci sezonunda Grimes ve grubu, harap olmuş ve tehlikeli bir arazide sığınacak yer aramaya devam eder.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Rick'in sağ kalanlardan oluşan grubu, terk edilmiş bir cezaevinin kontrolünü ele geçirir ve güçlü bir adamın yönettiği bir yerleşke keşfeder.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Katliamın ardından Vali'yi bulma arayışı başlar. Rick, Daryl, Michonne ve Karen bir sonraki hamlelerini planlar.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Rick ve diğerleri, kendilerini esir alanlarla yüzleşir, Beth'e olanları öğrenir ve yeni bir gruba güvenip güvenmeyeceklerine karar vermek zorunda kalır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Şaşırtıcı bir ölümün ardından Rick'in grubu ve Alexandria'nın diğer sakinleri, hayatta kalmanın yeni yollarını düşünürken başarı şanslarını sorgular.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Vahşi bir şiddet eylemi, Rick'in grubunu sarsar. Grup, Negan ve Kurtarıcılar'ın onlar için başka hangi dehşetli olayları hazırladığını merak eder.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Negan korku salmaya devam ederken Rick, Kurtarıcılara topyekûn savaş açmak için müttefiklerini toplar.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Savaşın ardından Rick, hayatta kalanların ortak bir noktada bulaşabileceği konusunda umudunu kaybetmez. Ancak iç ve dış tehditler, bu hassas barışı tehdit eder.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. The Walking Dead 10. Sezon Telif Haklarından Dolayı Kaldırılmıştır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı