1. The Boys

  The Boys

  IMDb : 8.7 2 Sezon 16 Bölüm

  The Boys izle, The Boys türkçe altyazılı izle, The Boys türkçe dublaj izle, The Boys indir, The Boys 2. sezon izle, The Boys full hd izle, The Boys 3. sezon izle, KONUSU: ünlüler kadar popüler, politikacılar kadar etkili ve Tanrılar kadar saygı gören süper kahramanlar süper güçlerini kötüye kullandığında ne olduğunu alaya alıyor. Boys, haşmetli Voughtun desteğiyle "Yediler" hakkındaki gerçeği açığa çıkarmak üzere bir kahramanlık macerasına atılırken süper güçlülere güçsüzlerin kapışmasını izliyoruz.
  8.8
  ( Toplamda 20 oy verildi. )

      8.7   119

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Aksiyon , Komedi , Suç
  •  Orjinal Adı: The Boys
  •  İlk Yayın Tarihi: 25.07.2019
  •  Bölüm Süresi: 60 Dakika
  •  Ülke:
  •  Kanal: Amazon
 1. Jensen Ackles, The Boys`un 3. sezon kadrosuna katıldı
    1 ay Önce   31
  Jensen Ackles, The Boys`un 3. sezon kadrosuna katıldı Jensen Ackles, The Boys`un 3. sezon kadrosuna katıldı.
  Amazon Prime Resmi Olarak Türkiye’de
    1 hafta Önce   8
  Amazon Prime Resmi Olarak Türkiye’de Dijital yayın platformu olan Amazon Prime Video bugün itibariyle Türkiye’de kullanıma girdi. Dünya genelinde 150 milyonun üstünde aboneye sahip Amazon Prime Video dijital yayın platformu Türkiye’de kullanıma açıldı. E-ticaret devi Amazon’un üyeliğe dayalı alışveriş, video ve oyun hizmeti Amazon Prime resmi olarak bugün Türkiy...
Background
 1. The Boys, süper kahramanların güçlerini ve şöhretlerini kötüye kullandığı bir evrende geçiyor. Kendilerini kanunu korumaya adayan ve “The Boys” olarak adlandırılan bir grup insan, yozlaşmış süper kahramanları ortadan kaldırmak için zorlu bir yolculuğa çıkar.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı