1. La casa de papel

  La casa de papel

  IMDb : 8.4 4 Sezon 38 Bölüm

  Tarihin en büyük soygununu yapmak için, Profesör adında gizemli bir adam tek bir özelliği olan sekiz soyguncu grubunu işe alır: hiçbirinin kaybedecek bir şeyi yoktur. Beş aylık inziva - her adımı, her ayrıntıyı, her olasılığı ezberlemek - polis güçleri tarafından kuşatılmış ve intiharlarının bulunup bulunmadığını bulmak için güçleri içinde düzinelerce rehine bulunan İspanya Ulusal Sikke ve Pul Fabrikası'na kapandı. bahis her şeye ya da hiçbir şeye yol açmaz. / Etiket; La casa de papel İzle, La casa de papel türkçe dublaj izle, La casa de papel türkçe altyazılı izle, Dizi İzle, Dizi, La casa de papel 1.sezon izle, La casa de papel 2.sezon izle, La casa de papel 100 3.sezon izle, La casa de papel 4.sezon izle, Aksiyon Dizisi İzle, 1080p Dizi İzle, 720p Dizi İzle, Suç Dizisi İzle, La casa de papel, Netflix La casa de papel,
  8.8
  ( Toplamda 52 oy verildi. )

      8.4   268

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Aksiyon , Gizem , Suç
  •  Orjinal Adı: La Casa De Papel
  •  İlk Yayın Tarihi: 02.05.2017
  •  Bölüm Süresi: 70 Dakika
  •  Ülke:
  •  Kanal: Netflix
Background
 1. La casa de papel 1. Sezon; Aylarca hazırlık ve inzivaya çekildikten sonra, Profesör ve sekiz askere giren soyguncu grubunun İspanya Ulusal Para ve Pul Fabrikası'na saldırmaya başlaması.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. La casa de papel 2. Sezon; Adli tıp uzmanları Toledo ülke evini DNA için birleştirdiklerinde, Profesör kontrolü kaybetti. Nane içinde, soyguncuların sinirleri kırılma noktasına ulaşıyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. La casa de papel 3. Sezon; Rio yakalandığında, perişan bir Tokyo yardım almak için Profesöre döner. Cesur ve yeni bir planla donanmış, ekibi kurtarmak için bir araya geldiler.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. La casa de papel 4. Sezon; Río yakalandığında, perişan bir Tokyo yardım için Profesöre döner. Cesur yeni bir planla donanmış, onu kurtarmak için takımı yeniden birleştiriyorlar.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    creed Nisan 3, 2020 22:18:48

  perfect 👌

 2. avatar
    Pakenzy Nisan 18, 2020 23:13:18

  🔥🔥