1. The Boys 2. Sezon 7. Bölüm 2. Sezon  -  7. Bölüm

  The Boys 2. Sezon 7. Bölüm

  Butcher, Baker, Candlestick Maker 1080P Türkçe Altyazı

  8.7
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    23

  The Boys 2. Sezon 7. Bölüm izle, The Boys 2. Sezon 7. Bölümünde; Victoria Neuman'ın Vought aleyhine dava açmasına yardımcı olmak için Mallory ve The Boys, cevaplar için beklenmedik bir kaynağa bakar. Hughie, Starlight ile ilgili korkunç haberler alır. Bu arada, Homelander ve Stormfront, Bileşik V için ana planlarını daha da ileriye taşıyor. Film Lite İyi Seyirler Diler...
 1. The Boys

  The Boys

  IMDb : 8.7 2 Sezon16 Bölüm

      8.7   119

  The Boys izle, The Boys türkçe altyazılı izle, The Boys türkçe dublaj izle, The Boys indir, The Boys 2. sezon izle, The Boys full hd izle, The Boys 3. sezon izle, KONUSU: ünlüler kadar popüler, politikacılar kadar etkili ve Tanrılar kadar saygı gören süper kahramanlar süper güçlerini kötüye kullandığında ne olduğunu alaya alıyor. Boys, haşmetli Voughtun desteğiyle "Yediler" hakkındaki gerçeği açığa çıkarmak üzere bir kahramanlık macerasına atılırken süper güçlülere güçsüzlerin kapışmasını izliyoruz.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: The Boys
  •  İlk Yayın Tarihi: 25.07.2019
  •  Bölüm Süresi: 60 Dakika
Background
3 Ekim`de Yayında!
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı